Personel | SKL
 

Hakkında

Personel

Lorem Ipsum

Tuba Akbaytürk Çanak

Kütüphane Direktörü

Zemin Kat, Oda Z07
T: 1222 takbayturk@ku.edu.tr

Alev Ayaokur

Kütüphane ve Arşiv Uzmanı

VEKAM Kütüphane ve Arşivi
T: 0312 355 2027 aayaokur@ku.edu.tr

Aysun Yücesan

Uzman Kataloglama Kütüphanecisi

Zemin Kat, Oda Z11
T: 1220 ayucesan@ku.edu.tr

Bilge Ulutürk

Satın Alma Uzman Yardımcısı

Zemin Kat, Oda Z11
T: 1435 buluturk@ku.edu.tr

Burcu Muratoğlu

E-kaynaklar ve Süreli Yayınlar Kütüphanecisi

Zemin Kat, Oda Z11
T: 1465 bmuratoglu@ku.edu.tr

Buse Kefeli

Akşam Kütüphanecisi

Zemin Kat, Oda Z11
T: 1329bkefeli@ku.edu.tr

Canan Ergün

Web Hizmetleri Koordinatörü

Zemin Kat, Oda Z19C
T: 1224 caergun@ku.edu.tr

Çiğdem Yıldırım

Referans Kütüphanecisi

1. Kat, Oda 106
T: 1661 cyildirim@ku.edu.tr

Didem Ülüş

Multimedya Asistanı

1. Kat, Oda 129
T: 1223 dulus@ku.edu.tr

Duygu Kevser Ülger

Birim Kütüphanecisi

VEKAM Kütüphane ve Arşivi
T: 0312 355 2027 dkevser@ku.edu.tr

Ebru Çınar

Dolaşım Hizmetleri Kütüphanecisi

2. Kat, Oda 222
T: 1318/ 1441 ebcinar@ku.edu.tr

Emine Cengiz

Doküman Sağlama Kütüphanecisi

2. Kat, Oda 206
T: 1443 emcengiz@ku.edu.tr

Emrullah Can

Kütüphane Görevlisi

AKMED Kütüphanesi
T: 0242 243 4274emcan@ku.edu.tr

Engin Akkaya

Güvenlik Görevlisi

Zemin Kat, Güvenlik Masası
T: 1340 eakkaya@ku.edu.tr

Erdem Baykuş

Dolaşım Hizmetleri Asistanı

Giriş Kat Rezerv Masası
T: 1318 ebaykus@ku.edu.tr

Ersan Dur

Proje Geliştirme Koordinatörü

1. Kat, Oda 129
T: 1327 erdur@ku.edu.tr

Ertaç Nebioğlu

Birim Kütüphanecisi

Sağlık Bilimleri Kütüphanesi
T: 0212 311 2623 enebioglu@ku.edu.tr

Feriha Dur

İdari Hizmetler Bölüm Sorumlusu

2. Kat, Oda 206
T: 1227 fkayacan@ku.edu.tr

Hatice Uğur

Kataloglama Kütüphanecisi

Zemin Kat, Oda Z11
T: 1324 hugur@ku.edu.tr

İrem Ünal

Birim Kütüphanecisi

ANAMED Kütüphane
T: 0212 393 6061 irunal@ku.edu.tr

Kamil Yeşiltaş

Referans Bölüm Sorumlusu

1. Kat, Oda 129
T: 1663 kyesiltas@ku.edu.tr

Kaniye Yeşim Berberoğlu

Dolaşım Hizmetleri Asistanı

Giriş Kat Rezerv Masası
T: 1318 yberberoglu@ku.edu.tr

Muharrem Şeref Yıldız

Teknik Hizmetler Görevlisi

Zemin Kat, Oda Z11
T: 1225 myildiz@ku.edu.tr

Mustafa Ergül

Arşiv Uzmanı

Zemin Kat, Oda Z11
T: 1326 mergul@ku.edu.tr

Naz Özkan

Branş Kütüphanecisi

ANAMED Kütüphane
T: 0212 393 6061 naozkan@ku.edu.tr

Neşet Büker

Dolaşım Hizmetleri Asistanı

Giriş Kat Rezerv Masası
T: 1318 nbuker@ku.edu.tr

Remziye Boyraz Seyhan

Kütüphane Sorumlusu

AKMED Kütüphanesi
T: 0242 243 4274rboyraz@ku.edu.tr

Sadullah Kuş

Dolaşım Hizmetleri Asistanı

Giriş Kat Rezerv Masası
T: 1318 skus@ku.edu.tr

Senem Acar

Arşiv Uzmanı

Zemin Kat, Oda Z11
T: 1442 senemacar@ku.edu.tr

Sina Mater

Referans Kütüphanecisi

2. Kat, Oda 222
T: 1328 smater@ku.edu.tr

Vasiliki Mole

Referans Kütüphanecisi

1. Kat, Oda 106
T: 1660 vmole@ku.edu.tr